Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní informace

31. 8. 2012

Na začátek mám pro děti dvě zprávy.

Opustila nás Natálka Pilařová, která se odstěhovala do Roudnice nad Labem a naopak k nám do třídy přijde nový žák Matouš Jedlička, který se přistěhoval z Mělníka.

Pondělí 3.září

Nový rok začneme v pondělí 3.září v naší nové třídě 2.B na přístavbě školy. Děti budou chodit do školy vchodem přístavby, který se otevírá ráno v 7:40.

První den přijdou děti bez přezůvek, s sebou si přinesou jen nějaké desky na notýsek a žákovskou knížku, které si doma hned obalí a Vás prosím o vyplnění údajů. Vyučování končí tento den v 8:45. Družina již tento den funguje, obědy se budou vydávat mezi 11:00-12:00 v jídelně na hlavní budově školy.

Úterý 4.9.- pátek 7.9.

Již se učíme podle rozvrhu. Budeme si rozdávat učebnice, které s dětmi prosím ihned obalte, zavádět sešity, rozdávat si pracovní sešity. Ty budou děti dostávat až po zaplacení, proto je nutné částku 250 Kč uhradit do konce tohoto týdne. Ze školy v přírodě nám zbylo cca 180 Kč na dítě a proto musíme ještě něco dovybrat. Opět budu hromadně kupovat čtvrtky, barevné papíry, papírové desky apod., tak to dětem prosím nepořizujte.

Co budou děti potřebovat?

Vybavení penálu

2x obyčejná tužka č.2, 2X pero na psaní, guma, nůžky, malé lepidlo, pastelky (6 základních barev), černý fix, krátké pravítko

Do kufříku na VV a PV

vodové barvy, štětce(stačí, co měly loni), modelína, velké lepidlo, kelímek na vodu, paletka na barvy, hadřík na utírání, staré triko nebo zástěra proti ušpinění. Kdo si nenechal ve škole desku na VV, také přinese!

Do sáčku na TV (donést do čtvrtka!!!!!)

věci na ven: pevná obuv, tepláková souprava

do tělocvičny : pevná, čistá obuv se světlou podrážkou, tričko, kraťasy, švihadlo

Děti si opět mohou donést polštářek. Vše prosím donést v tomto týdnu.

Postupně také prosím doneste celý balík papírových kapesníčků a papírových utěrek.

Zatím je to snad vše, dle potřeby budu doplňovat nebo si vše řekneme na třídní schůzce 13.9.

PŘEKVAPENÍ SI NECHÁM NA PONDĚLÍ PRO DĚTI, TŘEBA VÁM HO PAK PROZRADÍ.